nedir ?

nedir ?

Vor 7 Tage

Ahmet Kural'a Destek Olan ve Sıla'ya Destek Olan Tüm Ünlüler Bu Videoda
Arda Turan
"İkisi de benim arkadaşım ama bu çirkin olayda Sıla'nın yanındayım" diyen Turan, "Sıla merak etmesin. Her zaman ona destek vereceğim" ifadesini kullandı.
2.Sayfa'ya konuk olan Gülben Ergen konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı.
"Ahmet Kural'ı tanımıyorum, Sıla ile de merhabamız var sadece. Sıla'ya ilk desteği zorunlu olarak görmüyorum Kadının kadına desteği çok önemli. Sıla'nın o anki duruşu Türk kadınına örnek oldu. Kadının kadına destek olması gerekir, Olay anında orada değildim, bilmiyorum"dedi.
www.haberler.com/ahmet-kural-dan-siddet-gordugunu-soyleyen-sila-ya-11412053-haberi/
Tuba Özerk
Aynı acıları yaşamış bir kadın olarak çok çok üzüldüm Sıla! Hiçbirimize bir daha Allah böyle şeyler yaşatmasın
Mustafa Sandal
Yeter artık! Kadına şiddet olaylarından sıkıldık, bunaldık! Nasıl adamsınız siz arkadaş? Bir kadını yerlerde sürüklemek nedir? Onlar bizim annemiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz, canımızın bir parçası! Nefretle kınıyorum! Geçmiş olsun Sıla kardeşim...
İrem Derici
Demir kadın! Aslan kadın! Fiziksel yahut psikolojik şiddet, nicelerini darma duman ediyor bu leş mevzu. Ama sen nasıl bir güçsün, nasıl bir teşviksin! Dimdik kadınım, ben sana öykünmeye devam! Çünkü sen Sıla Gençoğlu’sun.
Emre Altuğ
Oğlum sizi kim büyütüyor, yetiştiriyor, böyle mi öğretiyor? Farz edelim evde böyle görerek büyüdünüz, şiddet görenin mutlu olduğunu da gördünüz mü? Size sevgisini bu şekilde gösteren ve bu şekilde gösterilmesi gerektiğini öğreten mi oldu? Farz edelim öyle oldu büyüyünce bunun adamlıkla, insanlıkla, sevgiyle, saygıyla ilgisi olmadığını görmediniz mi, öğrenmediniz mi? Eğer öyleyse yazık çünkü o takdirde var olmuş değil yer kaplamış oluyorsunuz!!! (Ahmet ve diğerlerine…)
Bengü
Kendisinden daha güçlü bir kadını kaldıramayıp gücünü şiddet ve hakaretle göstermeye kalkan “iki satırlık!” bir “adam” daha... Susmayıp dimdik durduğun için tüm hemcinslerim adına sana teşekkürler Sıla!
Nazan Öncel
Çok Üzgün ve çok öfkeliyim. Bütün kadınlar adına büyük büyük geçmişler olsun Sıla'm benim.
Sertab Erener
Meslektaşım Sıla’yı bir kadın olarak ayakta alkışlıyorum. Ve yaşadığı bu korkunç olayda sonuna kadar yanında olduğumu haykırmak istiyorum.
Yeşim Salkım
Cesur yürek, sana helal olsun! Sonuna kadar yanındayız. Şiddete hayır!
Ebru Gündeş
Seninle gurur duyuyorum... Her zaman yanındayım.
Ezgi Mola
Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiçbir ilgisi yok.
Burcu Esmersoy
Ne güzel yazmış, ne güzel anlatmış… "Gözlerimizin gözlerinize değdiği an", işte o an hepimizi birleştiren! Ve ne güzel demiş“Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiçbir ilgisi yok!” diye…
Burcu Biricik:
Ne denir gerçekten bilemiyorum. Çok çok üzüldüm ama cesaretin hepimize, tüm şiddet gören, tacize uğrayan, suistimal edilen kadınlarımıza cesaret versin, örnek olsun.
Ajda Pekkan
Hepimiz senin yanındayız Sıla!
Işın Karaca
Kimse senin yüzündeki gülümsemeyi alamasın Sıla… Herkes yaşattığının cezasını yaşayacak!
Keremcem
Susmadığın için teşekkürler…
Şebnem Ferah
Meslektaşım, kıymetli Sıla Gençoğlu’nun 45 dakika boyunca hayatından endişe etmek zorunda kalmasını, bunun bir insan evladı üzerinde yaratabileceği travmayı iliklerime kadar tüm benliğimle hissediyorum. Çok üzgünüm!
www.cnnturk.com/magazin/onlar-cok-degistiler
Demet Akalın
Gücünüz kuvvetiniz ne şarkı sözlerine ne güzel yüreğine dokunabilir... yanındayım her zaman
Murat Boz
Çok geçmiş olsun. Yanındayız Sıla
Mabel Matiz
Yanındayım…
t24.com.tr/haber/iste-ahmet-kuraldan-siddet-goren-silaya-unlulerden-destek-mesajlari,740387
İşte Kemal Doğulu'nun destek mesajı: "Konuşmadığın şeyleri değil söylediklerini ciddiye aldım hep. Ne de güzel söylemişsin. Askerinim. Emret komutanım. Her zaman yanındayım. Seni seviyorum"
Berkay, "Eğer o iddialar gerçekten doğruysa o kişinin adam olma ihtimali yok. Kadına yapılan her türlü şiddet bir şekilde cezasını bulur. Bir erkek bir kadının kafasına nasıl vurabilir arkadaşlar? Nasıl onu sürükleyebilir? Umarım cezasını çeker"
Kaynak: Gecce.com
Nevşin Mengü
Özgüvensiz, hasbelkader isim yapmış yarı cahil adamlar, güçlü kadınlara işkence ediyor, kadınları üzüyor çünkü yetersizliklerini, güçsüzlüklerini böyle kapatmaya çalışıyorlar
Hadise
"Onun dik duruşunun ve cesaretinin tüm kadınlarımıza örnek olmasını istiyorum! Kimseden korkmayın!"
EBRU POLAT
"Söyleyecek kelime bile bulamıyorum şuanda. Yanındayız Sıla..."
CEREN HİNDİSTAN
"Çok çok geçmiş olsun Sıla Gençoğlu... Kadına şiddete hayır!"
www.sacitaslan.com
Murat Cemcir
Murat Cemcir, Ahmet Kural'ın açıklamasını sosyal medya hesabından paylaştı. Cemcir, yaptığı bu hamleyle adeta tarafını belli etti
Tuğba ekinci
"Her ilişkide itip kakışmalar oluyor. Bu şikayeti yakıştıramadım" mesajı ile tepki çeken Tuğba Ekinci, Instagram hesabından Ahmet Kural'ın fotoğrafını yayınladı.

ahmetkural'adestekolanünlülervesıla'yatüm ünlülerbu videodaahmet kural sılaşiddetdayakdarptuğba ekincimurat cemcirhadiseberkaykemal doğulumurat bozdemet akalıngülben ergen

KOMMENTARE
fenerbahçe
fenerbahçe Vor 13 Stunden
AHMET KURALIN SUÇU YOK DELİKANLI ADAM NEYAPMASI GEREKİYOSA ONU YAPMISTIR
fenerbahçe
fenerbahçe Vor 13 Stunden
bu aminakodumunu unluleri hep silayi tutuyo kukla avradini siktiklerimini
Ahmet Abay
Ahmet Abay Vor 20 Stunden
Hey büyük Allah'ım sen ne büyümüşsün ya. Zinaya yaklaşmayın derken ne demek istediğini anlıyoruz işte. Zinanın sonucu bu. Ve ayrıca " biz bazılarını ibret olsun diye yarattık. " Al birini vur ötekine.
Demet Saltürk
Demet Saltürk Vor Tag
Nakadar buyutduler ya bende sidete karsiyim ama hep tek tarafi yargilamak buda resmen infaz etdiniz adami silanin hicmi sucuyok herkez adama yükleniyor cok sacma
mehmet yerlioğlu
mehmet yerlioğlu Vor Tag
Feministlerin amına koyim
Gaye Erol
Gaye Erol Vor 3 Tage
Ahmet Kralll .
Kaan
Kaan Vor 3 Tage
Ahmet kurala inanıyorum
asi gençlik
asi gençlik Vor 4 Tage
Yazıklar olsun sana tuba ekinci mal karı aynısını sen yaşa da o zaman anlarsın Sılayı
Cansel Inci
Cansel Inci Vor 6 Tage
Ebru Polat`ın resmi verilirken Tuğba Özerk yazılması...:))))))))))
İnsanlık Ölmdümü?
İnsanlık Ölmdümü? Vor 6 Tage
BİR kadın sizi canımızdan bezdiriyorsa ona şiddet uygulamak acizlerin işidir. Tek çözüm onu öylece bırakıp kapıyı çekip gitmektir. Zaman herşeyin ilacıdır.Dayak aciz insanların işidir. Sıla denince aklıma gelen çok gizli bir sır kutusudur.açıkçası hiç haz etmediğim bir sinsi karakter.
maraz ali
maraz ali Vor 6 Tage
olay tam olarak nedir zamanla anlaşılır karşılıklı itişme kakışma ise de ortaya çıkar şidetsede ortaya çıkar
Taner Baydar
Taner Baydar Vor 6 Tage
burda en buyuk iskence ihanetir .en buyuk sidete ahmet ugramisdir cok acik ve net.silanin belki surtusmede biraz morluklar olmustur evet olmamasi lazimdi fakat burda ihanete ugramis bir adam var.bu ihanete nedense hicbiriniz birsey demiyorsunuz sanki bizim kulturde boyle seyler normalmis gibi.fakat siz unluler o kadar ihanete ugramis ihanet etmissinizki burdaki ihanet hakinda hicbiriniz bir soz soyluyememisiniz.yazik .
Sevda Sevda
Sevda Sevda Vor 6 Tage
Ahmet kurala hakk vermem tabii ki de siddete hayir Ama bu olaylari intizar itinden sonra buda ikinci olay böyle şeyleri normal mış gibi göstermek ne kadar doğru? Onu anlayamiyorum böyle şeyleri savunurken gençler e kötü örnek olmuyor mu ?
mehmet tunal
mehmet tunal Vor 6 Tage
Yalnız bu Ahmet Kural'ın ilk kadına şiddet vakası değil geçmişine bakarsanız daha öncede kadınların Ahmet Kural'dan şiddet yüzünden şikayetçi olduğunu görebilirsiniz. Hayır biz bunları televizyonda görüp insan sanıp başımızın üstüne koyuyoruz bir çoğu böyle boktan karakterler oysaki. Artistliklikleri bir bize geçiyor oysa bambaşkalar.
Ella Gözlüm
Ella Gözlüm Vor 6 Tage
Herkez yoluna kim ne yaparsa yapsin Biz bunlarin üzerine durdukca bunlar simariyor Biz icini bilmiyoruz bisede diyemeyiz Delinin biri bir tas adi kuyuya cikara bilirsen cikar
sinem acar
sinem acar Vor 6 Tage
Tuba Ekinci yine salakligini konuşturmuş
Galerici Aydın
Galerici Aydın Vor 6 Tage
Feministler toplanmış yine Ahmet Kural adamdır sıla is adi bir yalancıdır. Bu ünlüler de laf olsun diye kadına şiddete hayır ee aptallar.
Selcan Çağlar
Selcan Çağlar Vor 6 Tage
kadın erkek diye birşey yok aslında bizim paralarimizla sanatçı adı altında geçinen bu insanciklar asıl manevi şiddeti topluma yapıyorlar nikahsiz birliktelikler lezbiyenlikler gaylikler ensest ilişkiler artık toplumumuzu gençlerimizi maneviyattan uzaklaştırıyor Ahmet kuralı kinadigim kadar silayida kınıyorum yeter yeter yeter hepinizden igreniyorum
Handan Çelik
Handan Çelik Vor 6 Tage
Kalbine gönlüne sağlık
Yusuf Koç
Yusuf Koç Vor 6 Tage
Ahmet kuralı yine izleriz sıkıntı yokkkkkkk harcatmayın kimseye
Neslihan Karakuş
Neslihan Karakuş Vor 21 Stunde
Çekirdekde gtrymmi davr ya
ceyda kalburcuoglu
ceyda kalburcuoglu Vor 7 Tage
Tuğba mal mısın aynı sopayı sen yesen götünden kan alirsin adamin
Yaşar BİLİR
Yaşar BİLİR Vor 7 Tage
Ülkenin sanatçı diye ortalıkta gezen mahlukların beyanı ulan aptallar sürüsü hadi tek taraflı iftira attınız, bari mahkeme sonucunu bekleseydiniz peki Ahnet KURAL yaşadığı şiddete ne diyeceksiniz yani psikolojik şiddet sen beni aldat sonra da madem aldatmış terk etseymis o da sopayı yemiş terk etseydi yanındayız KURAL
Kubra Akbas
Kubra Akbas Vor 6 Tage
Aldatmamis ayrıldıkları dönem bi ilişkisi olmuş ki bu normal bişey. Bu şiddet eğer yasandiysa bunu hiç bir şekilde iyilestiremezsiniz. Sıla yeğeniyle dayısı yada amcasiyla yatıp kalmadığı sürece kadına şiddeti anlayacağım tek unsur bu başka türlü iyilestiremezsiniz hiç bir sebep bunu gerektirmez
Recep Cesuroglu
Recep Cesuroglu Vor 7 Tage
Şiddetin kadını erkeği olmaz burda kadına şiddet diye ayırmayın kocasını döven kadinda gördüm küçücük cocuga şiddet uygulayan kadında gördüm bu cinsiyetle degil insanlıkla alakalı allah vicdan sahibi insanla karşılaştır sın kadını da erkeğide
Neslihan Karakuş
Neslihan Karakuş Vor 21 Stunde
👏 olay bu
gülşan kurtay
gülşan kurtay Vor 7 Tage
Oop asın Ahmet i ya tek taraflı dinlediniz hakim avukat savcı oldunuz maşallah 1.hukuk kuralı sucu ispatlanana kadar suçsuzdur
Kubra Akbas
Kubra Akbas Vor 6 Tage
Tabiki suçu ispatlanana kadar herkes masumdur .lakin bi kadın olarak boyle bi ihtimal dahilinde her nekadar Ahmet kuralı sevsemde hemcinsimin yanında olmayı tercih ederim zaten yapılan da bu . Hiç bir sebep bunu gerektirmez . Enses bi ilişki olmadığı takdirde.
Ahaze Ahaze
Ahaze Ahaze Vor 7 Tage
🤣🤣🙈🙉birbirilerini bi kasik suda bogarlar.birbirilerinden hazzetmezler.birbirilerinin kuyusunu kazarlar her gun.boyle olaylarda da magdurun yanindaymis gibi iki yuzludurler.halbu ki bunlarin cogunun basindan bu tur seyler gecmistir.bunlarda ne sahtekar.yakinda bunlardan birileri daha cikar boyle olaylarla gundem yapaŕlar.sanki hergun b.ktan sebeplerle birbirinin gozunu oyanlar bunlar degil bide iyi insan havalarin da guya baskalarina arka cikiyolar.
Sefa Ecemi
Sefa Ecemi Vor 5 Tage
👍👏👏👏
defne soylu
defne soylu Vor 7 Tage
Siddet uyguladiysa cok yanlis. Ama bu cok yetenekli bir oyuncu oldugu gercegini degistirmez! Herkes hata yapabilir ofke kontrolu icin uzman yardimi alip sayet alkol sorunuda varsa ayni sekilde yardim alip duzelebilir. Ama millet adami linc edio bole bi yetenegi resmen intihara ve itibarsizlastirmaya calisiliyor. Herkes hata yapabilir onemli olan ders cikarip tekrar yapmamak sorun varsa onu cozmek.
asi gençlik
asi gençlik Vor 4 Tage
+Nurgun Ibrahimli bir de kadın olacaksınız ne demiş ne yapmış olursa olsun bir kadına el kaldırmak adamlık değil. O zaman kadınlar da erkeklere şiddet uygulasınlar yemedikleri halt yok.
asi gençlik
asi gençlik Vor 4 Tage
+ekmek parasi nerden biliyorsun doğru söylediğini Ahmet Kuralın
Nurgun Ibrahimli
Nurgun Ibrahimli Vor 6 Tage
+ekmek parasi Salam men Bakidan izleyirem sukur menin dusunduklerini dusunen var. Bu Sila ne dedi Ahmet Kural boyle yapdi, ailesiyle tanis edib sonda doymeyi nece ola biler axi. Men deyirem gunahkar Sila o mecbuf etdi
ekmek parasi
ekmek parasi Vor 6 Tage
Ya bide şöyle düşünmüyorlar eğer varsa öyle birşey neden bu duruma geldi bu adam valla ben şahsen bi bayan olarak noldu acaba diyorum madem kovmuş O an gitseydi sıla hanım ordan hicbir hata tek taraflı değildir böyle bişey varsa bile abartılmış gibi geliyor bana ünlülerin hayatlarını görünce halime binlerce şükür ediyorum valla
black eagle
black eagle Vor 7 Tage
Orospu başkasının altına yatmış az bile bu kafasına sıkardım ben olsam madem yattın adamla barışmıcan hicbir erkek kaldıramaz bunu.
sebahat kahraman
sebahat kahraman Vor 7 Tage
Cahil toplum yazilara bak
sebahat kahraman
sebahat kahraman Vor 6 Tage
Iyi gunler canim🙋😆
S A
S A Vor 6 Tage
+sebahat kahraman tesekkur ettim guzel insan👍❤👭😉
sebahat kahraman
sebahat kahraman Vor 6 Tage
Sana bu sefer katiliyorum gercekten umrumda degiller onlarin gecim Derdi yok guzel ulkemiz Boyle skandallari ihtiyaci yok daha onemli seyler var
S A
S A Vor 6 Tage
+sebahat kahraman hangi cagda olursan ol Allahin emrinden oteye gecemessin ! Bu kadinlar kendi kendilerini bu hale dusuruyo! Kendileri degersiz yapip siddete hakaretemaruz birakiyorlar! Ne haller varsa gorsunler! Yanliuz guzel ulkemingundemini mesgul etmesinler! Gundemimize gelecek gencligimiz icin konusamayan eziyet goren hayvanlarimiz icin insanlarin daha kaliteli yasamasi icin cok daha fazla konusulmasi yazilmasi gereken meselelerimiz var!
sebahat kahraman
sebahat kahraman Vor 6 Tage
Toplucami ?????tabiki kadinin bu durusu olmali Ama hangi cagda yasiyoruz insanlar istedigi yasami surdurur sadece nikahsiz diyenlerden bahsettim , benim ailem Boyle yetistirdi béni , bir kagit parcasinin ne onemi v ar
Nurefşan Akdeniz
Nurefşan Akdeniz Vor 7 Tage
Madurmuş...pehhh
S A
S A Vor 7 Tage
👍👍👍👍😂😂😁😁
Nurefşan Akdeniz
Nurefşan Akdeniz Vor 7 Tage
Oldum olasi silayi sevmezdim...beşer zulmeder kader adalet eder..
Handan Çelik
Handan Çelik Vor 7 Tage
Yetti artık bu nikahsız o herif bu herif gezen kadınların, o kadın bu kadın gezen erkeklerin mağdur edebiyatlarından Ikisi de birbirinden beter
Ahmet Abay
Ahmet Abay Vor 20 Stunden
İşte bu. Altına imzamı çakarım.
Nurefşan Akdeniz
Nurefşan Akdeniz Vor 7 Tage
Bin alkiş sana....
Kayra Sarı
Kayra Sarı Vor 7 Tage
Hepsi uc gun tanisip ayni eve tasiniyorlar birbirinden bikinca baska birini yeni evi buluyorlar yasadiklari en guzel ask kendileri namus zbidesi halka bosanmis olsan bile baska gozle bzkiyorlar
Acun'un Nefret Ettiği Ünlüler!!!
Ortaya Karışık
Vor 7 Monate
Ailecek Şaşkınız - Fragman (SİNEMALARDA)
TR 40 33 Productions
Vor 9 Monate
Ziynet Sali'den olay yaratan Sıla açıklaması
Söylemezsem Olmaz
Vor 12 Stunden
AHMET KURAL - SILA OLAYINI SOKAĞA SORDUK
Sokak Röportajları
Vor 13 Tage